Kontaktlærer

Kontaktlæreren er den du som elev eller foresatt primært kontakter dersom du lurer på noe om skolen.

Kontaktlærere 2019-2020
Kontaktlærere 2019-2020
Klasse Utdanningsprogram Kontaktlærer
1BAA Bygg- og anleggsteknikk Kjell Åge Lillehavn
1BAB Bygg- og anleggsteknikk Hans Egil Storøy
1BAC Bygg- og anleggsteknikk Aud Elin Olsen
1BAD Bygg- og anleggsteknikk Tor Olav Dversnes
1EFA Elektrofag Sigmund Nilssen
1EFB Elektrofag Stian Bauge
1EFC Elektrofag Geir Atle Karlsen
1EFD Elektrofag Ingve Bjørnå
1HOA Helse- og oppvekst Wenche J. Gjerde
1HOB Helse- og oppvekst Dagfrid Skryten
1HOC Helse- og oppvekst Svein Ivar Johannessen
1HOD Helse- og oppvekst Heidi Ø- Dragsund / Karen Grønning
1HOE Helse- og oppvekst Tove Hebnes Eidsvåg
1HOF Helse- og oppvekst Line Bjerga Dybdahl
1HOG Helse- og oppveksst Helga Gjesteland
1SSA Service og samferdsel Gro Kverneland Gausland
1SSB Service og samferdsel Leiv Oddvar Espedal
1SSC Service og samferdsel Olaug Grønås
1SSD Service og samferdsel Mari Benestad
1SSE Service og samferdsel Sigrid Hammer Jansen
1TPA Teknikk og industriell produksjon Olav Gjeitanger
1TPB Teknikk og industriell produksjon Trond Riska
1TPC Teknikk og industriell produksjon Odd Børge Solbjørg
1TPD Teknikk og industriell produksjon Kjetil Vik
1TPE Teknikk og industriell produksjon Tor Hetland
1TPF Teknikk og industriell produksjon Brynjar Steinsholt
1UPA Utvidet praksis Per Sigve Hansen
1UPB Utvidet praksis Svein-Kato Lode
1UPC Utvidet praksis Eirik Haugseng
TIOA TIOB TIOC Arbeidstrening Tilrettelagt individuell opplæring Anne Katrine Aukland –Sissel Idsøe                          Ole Johan Bringedal – Iljen Ina L. Fredheim
MINO A Kurs for min.språklige Bjørg Sætre Måen
MINO B Kurs for min.språklige Margrete Haugen
MINO C Kurs for min.språklige Hilde Elen Dobbe
2AUA Automatisering Kathrine Svarstad
2AUB Automatisering Lars Terje Fjelde
2BAA Barne- og ungdomsarbeiderfag Camilla Oftedal Bauge
2BAB Barne- og ungdomsarbeiderfag Kari Vetrhus Haugen
2BAC Barne- og ungdomsarbeiderfag Jannicke Åsbø Andersen
2BLA Bilskade, lakk og karosseri Kjell Arild Orheim
2BTA Byggeteknikk Jakob Foldøy
2BTB Byggeteknikk Jan Egil Sandvik Hareland
2ELA Energi Torbjørn Reilstad
2ENA Data og elektronikk Tor Martin Birkeli
2HAA Helsearbeiderfag Gerd Eli Brandal
2HAB Helsearbeiderfag Bjørg Irene Stallemo
2HAC Helsearbeiderfag Elin Thysse
2ITA IKT servicefag Carl Erik Lunde
2ITB IKT servicefag Randi Roth
2KTA Kjøretøy Kjell Øyvind Ivar Rasmussen Sand
2KTB Kjøretøy Gunnleiv Vik
2KTC Kjøretøy Gudmund Hodne Haugen
2KTD Kjøretøy Stein Arild Birkeland
2SSA Salg, service og sikkerhet Åsmund Sægrov
2SSB Salg, service og sikkerhet Tordis Drangeid
2TLA Transport og logistikk Rolf Erdal
2TLB Transport og logistikk Kolbrun Edda Gisladottir
3AUA Automatikerfaget Fred Olav Mosdal
3PÅA Allmennfag påbygg dagtid Kristine Skjæveland / Åse Dagrunn Wik
3PÅB Allmennfag påbygg dagtid Lisa Helen Birkeland Bjørnar Andre Alvær Sandsmark
3PÅC 23 timer allmennfag påbygg dag Ingrid Stonghaugen Forsell Eva Helen Nordbø Svendsen
3PÅD 23 timer allmennfag påbygg dag Ole-Jan Granli / Siv Beate Harboe
4PÅC 23 timer allmennfag påbygg dag Marita Risberg Ellevseth / Merethe Hjelmervik
4PÅD 23 timer allmennfag påbygg dag Bente Marie Midjås / Anna Villoria
4PÅE 23 timer allmennfag påbygg dag Randi Maudal / Karl Even Selvig
4PÅF 23 timer allmennfag påbygg kveld Trond Langen / Magnus Røyrvik
Kontaktlærere skoleåret 2019/2020

 

Til toppen