Skolens ledelse

Sverre Hetland avdelingsleder - Klikk for stort bilde

Sverre Hetland

Rektor

Avdelingsleder Service og reiseliv samt Informasjonsteknologi og Medieproduksjon.

 

E-post: sverre.hetland@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 26 80
Mobil:  95 27 99 47

Rektor Gand  - Klikk for stort bilde

Lars Tore Helgeland (permisjon skoleåret 22/23)

Rektor 

E-post: lars.tore.helgeland@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 26 02
Mobil: 90 67 62 21

avdlingsleder sturla - Klikk for stort bilde   

Sturla Sjøen Ingebrigtsen

Avdelingsleder Teknologi- og industrifag og Elektro og datateknologi.

E-post: 
sturla.sjoen.ingebrigtsen@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 26 90
Mobil : 91 30 09 68
 

Bilde avdelingsleder Rune Hansen - Klikk for stort bilde 

Rune Husebø

Avdelingsleder for elevtjenesten (Bibliotek, IT-avdeling, OT, rådgivere, elevrådet og studieverksted, Miljøpersonell).

E-post: rune.huseboe@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 27 30
Mobil: 95 23 40 11

    Avdelingsleder Tina Ihler - Klikk for stort bilde   

Tina Ihler

Avdelingsleder  for innføringsklasser, grupper med redusert elevantall (UP og AT).

E-post: tina.ihler@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 26 45
Mobil: 93 49 36 95

 

Avdelingsleder Jan E. Thorildsen - Klikk for stort bilde 

Jan Erik Thorkildsen

Avdelingsleder for Bygg og anleggsteknikk,  Tekniske tjenester (Drift og renhold, Kantine, HMS, brannvernleder og timeplan)

E-post: jan.erik.thorkildsen@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 26 20
Mobil: 97 03 45 72

bilde Rita - Klikk for stort bilde 

Rita Vea Voldsund

Avdelingsleder for fellesfag og påbygg

E-post: rita.vea.voldsund@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 26 70
Mobil: 97 72 89 47

Bilde Kari Vetrhus - Klikk for stort bilde 

Kari Vetrhus Haugen

Avdelingsleder for helse- og oppvekstfag og Kroppsøving

E-post: kari.vetrhus.haugen@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 26 54
Mobil:  48 11 00 58

 

Tone Fjogstad

Avdelingsleder for tilpasset opplæring, studieverksted og miljøpersonel

Epost: tone.fjogstad@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 26 80
Mobil: 41 32 72 62

Til toppen