Skolens ledelse

Rektor Gand  - Klikk for stort bilde

Lars Tore Helgeland

Rektor (permisjon fram til 1.oktober 2020)

E-post: lars.tore.helgeland@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 26 02
Mobil: 906 76 221

Sverre Hetland avdelingsleder - Klikk for stort bilde

Sverre Hetland

Fungerende Rektor.

E-post: sverre.hetland@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 26 80
Mobil:  952 79 947

avdlingsleder sturla - Klikk for stort bilde   

Sturla Sjøen Ingebrigtsen

Avdelingsleder Teknologi- og industrifag og Elektro og datateknologi

E-post: sturla.sjoen.ingebrigtsen@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 26 90
Mobil : 913 00 968
 

Bilde avdelingsleder Rune Hansen - Klikk for stort bilde 

Rune Husebø

Avdelingsleder for elevtjenesten (Bibliotek, IT-avdeling, OT, rådgivere, elevrådet og studieverksted, Miljøpersonell).

E-post: rune.huseboe@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 27 30
Mobil: 952 34 011

  

Karen Grønning

Avdelingsleder  for innføringsklasser, grupper med redusert elevantall (UP og AT).

E-post: karen.gronning@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 26 45
Mobil: 928 57 741

 

Avdelingsleder Jan E. Thorildsen - Klikk for stort bilde 

Jan Erik Thorkildsen

Avdelingsleder for tekniske tjenester (Drift og renhold, kantine, HMS, brannvernleder og timeplan)

E-post: jan.erik.thorkildsen@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 26 20
Mobil: 970 34 572

bilde Rita - Klikk for stort bilde 

Rita Vea Voldsund

Avdelingsleder for fellesfag og påbygg

E-post: rita.vea.voldsund@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 26 70
Mobil: 977 28 947

 

Avdelingsleder Elisebeth Viga - Klikk for stort bilde 

Elisebeth Viga

Avdelingsleder (sykemeldt)

E-post: elisebet.viga@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 26 60
Mobil: 900 52 193

Bilde Kari Vetrhus - Klikk for stort bilde 

Kari Vetrhus Haugen

Avdelingsleder for helse- og oppvekstfag og Kropsøving

E-post: kari.vetrhus.haugen@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 26 54
Mobil:  481 10  058

Marianne Aarre - Klikk for stort bilde  

Marianne Aarre

Avdelingsleder Service og reiseliv samt Informasjonsteknologi og Medieproduksjon  fram til 01.10.20

E-post: marianne.aarre@skole.rogfk.no
Mobil: 920 30 791

 

Bilde Jan-Egil Hareland - Klikk for stort bilde 

Jan-Egil Sandvik Hareland

Avdelingsleder Bygg og anleggsteknikk fram til 01.10.20

E-post: 
jan-egil.sandvik.hareland@skole.rogfk.no
Mobil: 952 19 027

Til toppen